Przekonuj niezdecydowanych klientów

Zachęć osoby które odwiedzają Twoją stronę do interakcji. Wyświetlaj dynamiczne powiadomienia pokazujące, że inni klienci korzystają z Twoich usług. Dzięki temu wzbudzisz zaufanie użytkowników i zachęcisz ich do szybkiej interakcji z Twoimi pracownikami.

Social Proof.
Zdobywaj zaufanie.

Wzbudzaj zaufanie potencjalnych klientów i zwiększaj prawdopodobieństwo kontaktu z ich strony. Algorytm Oddzwaniaj analizuje wszystkie interakcje na Twojej stronie. Na tej podstawie powstają krótkie powiadomienia, które są wyświetlane na żywo osobom odwiedzającym Twoją stronę internetową. Ludzie lubią podejmować decyzje na podstawie zachowań innych, wyświetlając im potwierdzenia Twoich rozmów z innymi klientami, zachęcasz ich do kontaktu.

Personalny kontakt.
Zachęcaj osobiście.

Zachęcaj klienta do rozmowy poprzez wyświetlanie spersonalizowanej wiadomości. Zaoferuj swoje usługi, tak jak dobry sprzedawca w sklepie, który zapyta w czym może pomóc. Wykorzystuj widget Oddzwaniaj.pl do przedstawienia swojego zespołu, pokazania ich zdjęcia, oraz osobistego zachęcenia do kontaktu wszystkich osób znajdujących się na Twojej stronie.

Zachęcaj do rozmowy
Interkacje innych osób pomagają podjąć decyzje i zachęcają do kontaktu.