Oddzwaniaj jako alternatywa dla czatów

Oddzwaniaj w 19 sekund zamiast pisać z klientami na czacie

Poznaj Oddzwaniaj.pl - narzędzie dzięki któremu możesz pozyskiwać klientów w bardziej efektywny sposób.

1. Mów zamiast pisać

Rozmawiaj z klientami zamiast do nich pisać

Rozmowa to naturalny sposób komunikacji, dzięki niej komunikujesz się szybciej niż pisząc z klientem na czacie. W ciągu kilkuminutowej rozmowy, jesteś w stanie powiedzieć więcej. Twój czas jest wykorzystany bardziej efektywnie, a klient jest zadowolony z szybkiej odpowiedzi na postawione pytanie.

2. Wykorzystuj swój czas

Wystarczy odebrać telefon vs. długie odpisywanie

Oddzwaniaj.pl automatycznie inicjuje rozmowę telefoniczną pomiędzy Twoim numerem telefonu, a numerem klienta. Nie potrzebujesz żadnej aplikacji, nie musisz nawet być przed komputerem - klient zadzwoni bezpośrednio na Twój telefon.

Komunikator Oddzwaniaj.pl
Zachęcaj użytkowników do kontaktu.
Social prooof liczba kontakówSocial proof klient

3. Udowodnij klientowi swoją wartość

Pokaż, że inni chętnie korzystają z twoich usług

Zachęcaj do rozmowy wyświetlając dowód na to, że inne osoby już korzystały z tej formy komunikacji. Możesz też zostawić specjalną wiadomość dla swoich klientów. W ten sposób zapewnisz sobie większe prawdopodobieństwo na pozyskanie klienta, niż próbując rozmawiać z nim za pomocą bota.

4. Bądź elastyczny

Wiele sposobów komunikacji vs. brak wyboru

Pozwól klientom by kontaktowali się z Tobą w ich ulubiony sposób. Każdy ma swoje preferencje - dopasuj się do ich potrzeb. Co więcej Oddzwaniaj pozwala na kontakt z klientami także wtedy kiedy jesteś poza biurem. Dzięki integracji z mediami społecznościowymi czy funkcji Oddzwaniania, pozyskujesz kontakty od klientów także poza godzinami Twojej pracy.Przetestuj za darmo teraz

Zainstaluj nasz widget w 2 minuty i dołącz do naszych zadowolonych klientów.

Nie jesteś przekonany?

Przeczytaj więcej o naszej ofercie i cenach, zobacz co nas wyróżnia.