Dotrzyj do szerszej grupy odbiorców.

Każdy z Twoich potencjalnych klientów ma nieco inne potrzeby, a także komunikuję się ze światem w różny sposób. Niektórzy wolą rozmawiać przez telefon, inni mają swoje ulubione media społecznościowe. Oddzwaniaj łączy to wszystko w jedno zintegrowane narzędzie do komunikacji z klientami.

Oddzwaniaj.
Natychmiastowo.

Minimalizuj czas oczekiwania klientów na kontakt z Twoją firmą i wykorzystuj w pełni efektywność swoich sił sprzedażowych. W trakcie rozmowy telefonicznej jesteś w stanie przekazać więcej, niż w emailu czy na czacie. A bardzo krótki czas oczekiwania na odpowiedź powoduje zaskoczenie klienta i jego pozytywne nastawienie do Twojego biznesu.

Messenger i WhatsApp.
Czatuj i nie trać kontaktu.

Odpowiadaj na potrzeby tych, dla których media społecznościowe są najważniejszym kanałem komunikacji. Wykorzystuj najbardziej popularne komunikatory o największym zasięgu. Mają one więcej zalet niż zwykły czat, rozmowy się zapisują i można do nich wrócić jak klienci opuszczą stronę. Wszystko to w ramach jednej wtyczki - Oddzwaniaj.pl umożliwia Twoim klientom rozmowy za pośrednictwem Messenger i WhatsApp.

Formularz email.
Odpowiadaj kiedy chcesz.

Bądź przygotowany na kontakt z klientami, którzy chcą pozostać anonimowi i nie lubią bezpośrednich form kontaktu. Wtyczka Oddzwaniaj posiada wbudowany formularz kontaktowy. Wiadomości od klientów możesz odczytać w swojej skrzynce mailowej lub w panelu administratora Oddzwaniaj.pl.

Rozmawiaj z klientami
tak jak lubią.
Naciśnij na przycisk i skontaktuj się z nami za pomocą ulubionego środka komunikacji.